česky english deutsch holandsky polski

Letní aktivity
Classic Ski School Harrachov

Classic ski school nabízí aktivní dovolenou na horách také v létě. Máme pro Vás připravenou širokou nabídkou adrenalinových i méně náročných sportů v kombinaci s poznáním krás a zajímavých míst v širokém okolí. Zkušení instruktoři Vás postupně provedou po horách pěšky i na kole (pro náročné připravíme i ostrý biking), svezete se na raftu, ve skalách se dotknete nebes, a na závěr v lanovém centru, kde jsou překážky ve výškách i 14 metrů, určitě posunete hranice svých možností. Až se vydýcháte je pro Vás připravena spousta výletů do nedalekého okolí. Navštívíte hrady, zámky, přírodní zajímavosti, historická města, Safari apod.

 

Lanové centrum

Areál, který nemá v naších zemích obdoby. Je tvořen systémem neobvyklých prvků (cest) vystavěných z lan, trámů, dřevěných kůlů, ve výšce 6 - 12 metrů nad zemí. Pro odvážlivce toužící po neobvyklém zážitku je zde připravena lanovka z výšky 15-ti metrů. Pod dozorem profiinstruktorů zažijete opravdové dobrodružství.

více informací »»
 

Big swing

Oblékneme Vás do speciálního úvazku a pomocí zdvihacího zařízení vás vytáhneme do výšky cca 10 metrů. Potom se sami musíte odjistit a čeká na vás pár metrů volného pádu, pěkné přetížení a stav beztíže. To vše pod dohledem školených instruktorů a s důrazem na maximální bezpečnost.

více informací »»
 

Vodácké výlety

Moderní zábava pro široké spektrum lidí. Ať už poklidný výlet na raftech pro skupiny přátel a rodiny anebo extrémní rafting (provozovaný jen na jaře kvůli dostatečnému stavu vody).

více informací »»
 

MTB

Jeden z nejlepších způsobů jak poznat hory, je ze sedla horského kola. Je jen na Vás zda zvolíte celodenní výlet anebo se zaměříte na krkolomné sjezdy a extrémní výjezdy spojené s notnou dávkou adrenalinu.

více informací »»
 

Horolezectví

Základní lezecké kurzy nabízíme přímo v Harrachově na přírodní stěně nižších obtížností 3 - 4. Zkušené horolezce provedeme po cestách a stěnách pískovcového Českého Ráje.

více informací »»
 

Trekking

Tam, kde končí všechny ostatní způsoby turistiky začínají úzké cesty stvořené přímo pro trekking po horách. Zavedeme Vás na místa, o kterých jste si doposud mysleli, že existují jen v knihách a na obrazech ...

více informací »»
 

Golf

V Harrachově vznikl nový golfový areál. Sport vyšších vrstev nyní dobývá širokou veřejnost, naučte se jej proto hrát nyní v době jeho obrovského rozmachu a za přijatelných podmínek. Rádi Vám poradíme a ukážeme, jak na to.

více informací »»
 

Harrachovské toulky

Poznáváme Harrachov
Vycházky
Naučné stezky
Meditativní trasa
Dětská hřiště

více informací »»
 
 


Harrachov Card Otevři dveře lyžařské školy Brumíkova lyžařská škola Active Time 24

Doporučujeme: Turistický portál města Harrachov  |  Ubytování Harrachov  |  Pension Schäfer  |  Freeride a freestyle lyže
© 2003 - 2019 Classic Ski School, P.O.Box 22, 512 46 Harrachov, Czech Republic, tel.: +420 602 492 169, +420 731 658 046, info@classicskischool.cz