česky english deutsch holandsky polski

Nabídky pro školní skupiny
Classic Ski School Harrachov

Naše firma také nabízí výhodné podmínky pro žáky základních a středních škol, a to jak při zapůjčení kompletní lyžařské výzbroje, tak i výuky sjezdového i běžeckého lyžování a snowboardingu. Uvedené služby je možné využít i samostatně nezávisle na sobě, tzn., že lze samostatně objednat např. jen zapůjčení lyžařské výzbroje.

Naše přednosti a výhody:

  1. Naše lyžařská škola je členem APUL (Asociace profesionálních učitelů lyžování) a Svazu lyžařů ČR, což je spolu s příslušnou certifikací jednotlivých instruktorů zárukou kvality výuky lyžování.
  2. Veškerá lyžařská výzbroj z naší půjčovny je již tradičně vysoké kvality (lyže s nejnovějšími modely bezpečnostního vázání).
  3. V případě neúmyslného poškození zapůjčeného materiálu není účtována náhrada škody.
  4. Lyžařskou výzbroj zdarma dopravíme na základě objednávky do místa pobytu lyžařských výcviků. Odpadá Vám tedy nutnost zapůjčení výzbroje a zajištění dopravy z místa sídla Vaší školy.
  5. Možnost zajištění technické asistence po celou dobu trvání výcviku.
  6. Příznivá cena za zapůjčený materiál, garance kvality, žádná rizika při poškození, usnadnění příprav a průběhu výcviku jsou tedy hlavními výhodami naší nabídky!

V případě zájmu o spolupráci s námi stačí zaslat objednávku min. 10 dní před začátkem výcviku (s údaji o objednavateli, požadovaných službách, počtu zájemců, termínu a místě konání výcviku).

Kalkulaci ceny pro konkrétní školní skupiny Vám rádi předložíme na vyžádání.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

KONTAKT:

Martin Hrubý
CLASSIC SKI SCHOOL
P.O. BOX 22
512 46 Harrachov 535
 
Tel.: 731 658 046
E-mail: martin@classicskischool.cz
www.classicskischool.cz, www.levnelyze.cz

 


Harrachov Card Otevři dveře lyžařské školy Brumíkova lyžařská škola Active Time 24

Doporučujeme: Turistický portál města Harrachov  |  Ubytování Harrachov  |  Pension Schäfer  |  Freeride a freestyle lyže
© 2003 - 2019 Classic Ski School, P.O.Box 22, 512 46 Harrachov, Czech Republic, tel.: +420 602 492 169, +420 731 658 046, info@classicskischool.cz